Regulamin

Zapoznaj się z regulaminem naszego cyklu na sezon 2018 (kliknij na boczną ikonkę)

Klasyfikacja

Klasyfikacja Generalna i Drużynowa LLR na sezon 2018 (kliknij na boczną ikonkę)

Góra

27.07 - Góra: Relacja i zdjęcia

Nadrzędna kategoria: 2014 Kategoria: Góra
Opublikowano: poniedziałek, 28 lipiec 2014

Byłeś na III Sto Procent Pasji MTB Maratonie w Górze, robiłeś zdjęcia lub kręciłeś film i chcesz je pokazać innym? Prześlij nam linka do swojej galerii. KONTAKT: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

(foto: 8 | relacje: 3 | video: 1 | ostatnia aktualizacja: 2014-08-27, 12:45)

Czytaj więcej...

27.07 - Góra: Wyniki

Nadrzędna kategoria: 2014 Kategoria: Góra
Opublikowano: poniedziałek, 28 lipiec 2014

Wyniki z MTB Maratonu w Górze dostępne są na stronie internetowej firmy pomiaru czasu Tritime.pl - ZOBACZ

Punktacja do Klasyfikacji Generalnej i Drużynowej - ZOBACZ

27.07 - III Sto Procent Pasji MTB Maraton

Nadrzędna kategoria: 2014 Kategoria: Góra
Opublikowano: czwartek, 03 lipiec 2014
 

REJESTRACJA

 

LISTA ZAREJESTROWANYCH 

 -

REGULAMIN

           

-

STRONA ORGANIZATORA

-

WYDARZENIE NA FACEBOOKU

 -

MAPA MIASTECZKA
ZAWODÓW

           

-

TRASA - JUNIOR

-

TRASA - MINI

 -

LISTA OPŁACONYCH

 

 

KOMUNIKAT Z DNIA 26.07: W powyższym linku publikujemy listę osób, u których organizator odnotował zapłaconą opłatę startową. W przypadku jeśli zapłaciliście a nie zostało to odnotowane prosimy o wydrukowanie potwierdzenia przelewu i okazanie go w Biurze Zawodów. Ponadto przypominamy o wpłaceniu kaucji za numer startowy (10 złotych) - zostanie zwrócona podczas zdania numeru startowego.

 

KOMUNIKAT Z DNIA 25.07: Informujemy, że w Biurze Zawodów będą wydrukowane karty zgłoszeniowe z danymi gotowe do podpisu.

 

KOMUNIKAT Z DNIA 25.07: Miło jest nam poinformować że na III Maratonie MTB Sto procent pasji, swoje stoisko będzie miał dystrybutor www.radello.pl Sportsbalm. Przed startem będzie można skorzystać z bezpłatnego smarowania się Olejkiem energetyzującym mięśnie (olejek startowy stymulujący mięśnie, m.in. zapobiega skurczom) oraz uzupełnić bidon izotonikiem Dextro Energy. Serdecznie zapraszamy!

 

KOMUNIKAT Z DNIA 23.07: Informujemy, że przedłużyliśmy możliwość zapisania się przez formularz internetowy do 24 lipca do godziny 16.00.

 

KOMUNIKAT Z DNIA 16.07: Powyżej udostępniamy trasy maratonu. Rozjazd będzie zlokalizowany w miejscu, gdzie rozpoczyna się dwukierunkowy prosty odcinek trasy - mini będzie kierowany w lewo, natomiast mega prosto.

 

Już po raz trzeci zapraszamy na maraton MTB organizowany w okolicach Góry Śląskiej przez stowarzyszenie „Sto Procent Pasji”. Rywalizacja odbędzie się na 4 dystansach z podziałem na 20 kategorii. Zawody zaliczane do cyklu Leszczyńskiej Ligi Rowerowej odbędą się 27 lipca.

Trasa poprowadzona jest głównie drogami, ścieżkami i duktami gruntowymi, pośród lasów i terenów przyleśnych. Start i meta, na odcinkach kilkaset metrów po drodze asfaltowej. Zmagania odbędą się na dystansach o długości 60 km (mega), 38 km (mini), 12 km (junior), 8 km (młodzik), a także na odcinku od 100 do 1000 m dla dzieci w wieku 3-11 lat, który zostanie wyznaczony na bocznej płycie boiska.

Dodatkowo wprowadzona zostanie kategoria Najlepszy zawodnik Powiatu Górowskiego w klasyfikacji open głównych dystansów. Biuro zawodów, parking oraz szatnie i prysznice zostaną zlokalizowany w nowej lokalizacji - Hali Arkadia Ośrodka Sportu i Rekreacji, natomiast start i meta 200 metrów dalej z stadionu OKF w Górze. Organizator zapewnia m.in. elektroniczny pomiar czasu, pamiątkowy medal, ciepły posiłek na mecie i bufet na trasie, puchary i dyplomy dla najlepszych w open oraz kategoriach.

Wpisowe do dnia 23.07.2014 wynosi 20 zł (dla kategorii M1, K2), 40 zł (dla pozostałych). W przeddzień zawodów opłata startowa wynosi odpowiednio 40 zł i 50 zł, a w dniu zawodów 60 zł i 70 zł. Zwolnione z wpisowego zostały kategorie młodzieżowe. Dodatkowo należy uiścić kaucję 10 zł za numer startowy, która zostanie zwrócona podczas zdania numeru startowego.

Zgłoszenie uczestnictwa odbywa się przez rejestracje internetową zamieszczoną na stronie organizatora, zamieszczając dane zawarte w formularzu rejestracyjnym. Zgłoszenia przyjmowane są do 23.07.2013r, po tym terminie będzie istniała możliwość zapisu w Biurze Zawodów.

Czytaj więcej...

Wyszukaj na naszej stronie:

PARTNERZY, PATRONAT MEDIALNY