Regulamin

Zapoznaj się z regulaminem naszego cyklu na sezon 2018 (kliknij na boczną ikonkę)

Klasyfikacja

Klasyfikacja Generalna i Drużynowa LLR na sezon 2018 (kliknij na boczną ikonkę)

Smyczyna

14.05 - LUKS Orzeł Lipno MTB Maraton

Nadrzędna kategoria: 2016 Kategoria: Smyczyna
Opublikowano: czwartek, 12 maj 2016

14 maja LUKS Orzeł Lipno serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w siódmej edycji MTB Maratonu, imprezy zaliczanej do cyklu Leszczyńskiej Ligi Rowerowej. Maraton odbędzie w okolicach Smyczyny, miejscowości w gminie Lipno oddalonej o kilka kilometrów od drogi krajowej nr 5. Trasa tradycyjnie zostanie poprowadzona głównie drogami, ścieżkami i duktami gruntowymi pośród lasów i terenów przyleśnych leśnictwa Błotkowo. W ramach zawodów zostaną rozegrane Mistrzostwa OSP i PSP. Rejestracja online trwa do 11 maja włącznie.

 

KOMUNIKAT:  Informujemy o przesuniętej godzinie startu. Zawodnicy, którzy zamierzają rywalizować na dystansie JUNIOR startują wraz z dystansem MINI o godz. 11:05. Ponadto podczas zawodów zostanie wprowadzony sektor startowy - 50 najlepszych zawodników dystansu mini w LLR 2016 (link poniżej)

KOMUNIKAT – Ze względu na awarię serwera w dniu wczorajszym informujemy, że przedłużone zostały zapisy online do dziś, godz. 23:59 (opłata wynosi 40zł + 10 zł za nr startowy). Nadto osoby, które będą chciały zapisać się na maraton w Biurze Zawodów informujemy o obniżonej opłacie startowej, która wynosi 50 złotych (+ 10 zł za nr startowy).

 

- REJESTRACJA

- LISTA ZAREJESTROWANYCH

- STRONA ORGANIZATORA

- REGULAMIN - MISTRZOSTWA OSP i PSP

- SEKTOR STARTOWY - 50 najlepszych zawodników dystansu mini w LLR 2016

 

Czytaj więcej...

14.05 - Smyczyna: Relacja i zdjęcia

Nadrzędna kategoria: 2016 Kategoria: Smyczyna
Opublikowano: sobota, 14 maj 2016

Byłeś na VII MTB Maraton o Puchar LUKS Orzeł Lipno w Smyczynie, robiłeś zdjęcia lub kręciłeś film i chcesz je pokazać innym? Prześlij nam linka do swojej galerii. KONTAKT: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W celu lepszego poszukiwania kolejnych zdjęć prosimy o wpisywanie w swoich galeriach udostępnionych na Facebooku hashtagu #‎cykl_LLR‬ lub/i @LeszczyńskaLigaRowerowa. Dziękujemy.

(ilość galerii: 10 | ilość relacji: 4 | ilość filmów: 3 \ ostatnia aktualizacja: 2015-05-23, 09:20

Czytaj więcej...

14.05 - Smyczyna: Wyniki

Nadrzędna kategoria: 2016 Kategoria: Smyczyna
Opublikowano: sobota, 14 maj 2016

Wyniki ze Smyczyny z zawodów VII MTB Maraton o Puchar LUKS Orzeł Lipno dostępne na stronie firmy pomiaru czasu Ultimasport - ZOBACZ

 

Wyszukaj na naszej stronie:

PARTNERZY, PATRONAT MEDIALNY