Regulamin

Zapoznaj się z regulaminem naszego cyklu na sezon 2018 (kliknij na boczną ikonkę)

Klasyfikacja

Klasyfikacja Generalna i Drużynowa LLR na sezon 2018 (kliknij na boczną ikonkę)

Jeziorki

11.09 - X REAL 64-sto Ciesiółka Auto Group Maraton MTB 2016

Nadrzędna kategoria: 2016 Kategoria: Jeziorki
Opublikowano: poniedziałek, 29 sierpień 2016

Serdecznie zapraszamy na jubileuszowy X REAL 64-sto Ciesiółka Auto Group Maraton MTB 2016, który w tym roku odbędzie się 11 września w okolicy Jeziorek k/Osiecznej. W ramach wyścigu MINI i MEGA zostaną rozegrane Mistrzostwa Polski Branży Budowlanej w Maratonie MTB. Zawody pod patronatem honorowym Burmistrza Miasta i Gminy Osieczna.

- REJESTRACJA ZAKOŃCZONA

- LISTA ZAWODNIKÓW

- REGULAMIN MARATONU

- REGULAMIN WYŚCIGU DLA DZIECI

- KARTA ZGŁOSZENIOWA WYŚCIGU DLA DZIECI

KOMUNIKAT: Rejestracja online zakończona. Opłaty startowe przelewem bankowym w kwocie 40 zł (+ 10 zł na numer startowy) są przyjmowane do końca dnia /piątku/ - jeśli nie zostało odznaczone na liście startowej wasza wpłata prosimy o okazanie w Biurze Zawodów potwierdzenia przelewu. W sobotę (70 zł + 10 zł nr startowy) i niedzielę (100 zł + 10 zł nr startowy) płatność w biurze zawodów, tylko w formie gotówki.


KOMUNIKAT: Podczas maratonu będzie wprowadzony sektor startowy na dystansie mini - 30 osób w klasyfikacji generalnej open mini - ZOBACZ

KOMUNIKAT: Zapraszamy do Jeziorek całe rodziny. Na terenie miasteczka zawodów zostanie rozegrany wyścig dla dzieci w czterech kategoriach (szczegóły w powyższym linku). W ramach dodatkowych atrakcji możliwość z darmowe skorzystania z dmuchanej zjeżdżalni.

KOMUNIKAT: Podczas zawodów zostaną zostanie przeprowadzona dodatkowa klasyfikacja. Pierwsza to Mistrzostwa Polski Branży Budowlanej w Maratonie MTB (Open mini, Open mega). Zostanie wyłoniony również najlepszy zawodnik gminy Osieczna (Open mini, Open mega) - puchary wręczy Burmistrz Miasta i Gminy Osieczna.

KOMUNIKAT: Pula nagród podczas Maratonu wyniesie 10 tysięcy złotych, w tym do wygrania dwa rowery i wiele innych cennych nagród!

KOMUNIKAT: Nie zarejestrowałeś(aś) się jeszcze na X REAL 64-STO Ciesiółka Auto Group Maraton MTB 2016? Nic straconego! Decyzją organizatora do piątku 9 września obowiązuje niższa opłata startowa 40 zł (+ 10 zł jednorazowej opłaty za "ligowy" nr startowy dla nowych zawodników).

Czytaj więcej...

11.09 - Jeziorki: Wyniki

Nadrzędna kategoria: 2016 Kategoria: Jeziorki
Opublikowano: niedziela, 11 wrzesień 2016

Wyniki z Jeziorek z X REAL 64-STO Ciesiółka Auto Group MTB Maratonu:

MEGA OPEN

MINI OPEN

HOBBY OPEN

JUNIOR OPEN

MŁODZIK OPEN

BRANŻA BUDOWLANA

 

11.09 - Jeziorki: Relacja i zdjęcia

Nadrzędna kategoria: 2016 Kategoria: Jeziorki
Opublikowano: niedziela, 11 wrzesień 2016

Byłeś na X REAL 64-sto Ciesiółka Auto Group MTB Maratonu w Jeziorkach, robiłeś zdjęcia lub kręciłeś film i chcesz je pokazać innym? Prześlij nam linka do swojej galerii. KONTAKT: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

(ilość galerii: 7 | ilość relacji: - | ilość filmów: - \ ostatnia aktualizacja: 2016-09-12 - 22:30)

Czytaj więcej...

Wyszukaj na naszej stronie:

PARTNERZY, PATRONAT MEDIALNY