Odwołane zawody w Trzebani w dniu 22.02.2020 r.

Szanowni Państwo, w związku z dynamiczną sytuacją związaną z zagrożeniem koronawirusem podjęliśmy decyzję o odwołaniu inauguracyjnych zawodów w Trzebani w dniu 22.03.2020 r. Bardzo zależało nam na ich organizacji. Dla niejednego z Was był to pierwszy start w sezonie i sprawdzenie jak przepracowaliś…

Czytaj więcej
Podsumowanie sezonu 2019 - klasyfikacja

W sobotni wieczór 14 grudnia w "Starej Gazowni" w Lesznie odbyło się podsumowanie IX sezonu Leszczyńskiej Ligi Rowerowej. Gala była transmitowana LIVE - zapis do obejrzenia na naszym profilu na Facebooku. Zachęcamy do obejrzenia zdjęć.

Czytaj więcej
Upominki dla uczestników

Do startu XI ROWEROWEGO PUCHARU NIEPODLEGŁOŚCI coraz bliżej ... Przygotowania organizacyjne trwają. Przygotowujemy tradycyjnie biało-czerwony gadżet... Będą to, gwarantowane dla wszystkich uczestników zapisanych i opłaconych ochraniacze na buty. Czas na zapisy i na ostatnie treningi.

Czytaj więcej
Zmiany regulaminu

W związku ze zmniejszeniem ilości pierwotnie planowanych imprez w sezonie 2019 informujemy, że zmianie uległy zapisy regulaminu Leszczyńskiej Ligi Rowerowej dotyczące klasyfikacji generalnej.

Czytaj więcej