Zapraszamy w niedzielę 05 maja 2019r. do Nowego Belęcina (gm. Krzemieniewo, pow. leszczyński) na Bike Leszno Race 2019, który będzie drugą imprezą z cyklu Leszczyńskiej Ligi Rowerowej. Na zawody organizowane przez Stowarzyszenie „Klub Sportowy 64-sto" można się zapisać przez formularz internetowy. Zawody będą rozgrywane na sprawdzonej pętli o długości 21 km o nawierzchni bitumicznej.

Dystanse:

Junior - składa się z 1 pętli (1 x 21km) - ok. 21 km
Trasa wyścigu przebiegać będzie po drogach Nowego Belęcina i okolic. Start w miejscowości Nowy Belęcin przy Sali Wiejskiej, dalej do miejscowości Karchowo - Kleszczewo - Miąskowo - Boża Wola - Teklimyśl - Bojanice - Karchowo - Nowy Belęcin. 
  • Młodzik - składa się z 1 pętli (1 x 21km) - ok. 21 km
  • Mini - składa się z 3 pętli (3 x 21 km) - ok. 63 km
  • Mega - składa się z 5 pętli (5 x 21 km) - ok. 105 km
OPŁATA STARTOWA:
  • WYSOKOŚĆ WPISOWEGO - płatne przez system płatności (do 02.05):
    * Wszystkie kategorie (MINI i MEGA) - 60 zł
  • WYSOKOŚĆ WPISOWEGO - płatne gotówką w Biurze Zawodów (05.05):
    *  Wszystkie kategorie (MINI i MEGA) - 80 zł
INFORMACJA DODATKOWA:
  • W trakcie wyścigu będzie prowadzona klasyfikacja do Ogólnopolskiego Wyścigu Kolarskiego punktowanego do Challenge Masters PZKol organizowanego przez Cycling Klub Leszno - kontakt Jerzy Rogalski, tel. 572025456 (zapisy do tel klasyfikacji prowadzone są przez inny formularz zgłoszeniowy). Informujemy, że klasyfikacja Leszczyńskiej Ligi Rowerowej i Challenge prowadzone będą osobno (z osobnymi numerami startowymi).
Formularz zgłoszeniowy, Nowy Belęcin (klasyfikacja LLR) - LINK

 Załączniki: