KATEGORIA MŁODZIK
1. JAKUB KLIMPEL - REAL 64-STO
2. WIKTOR STANIEWSKI - REAL 64-STO
3. MARCEL KOŻYCZAK - REAL 64-STO
4. MAKSYMILIAN BIERNAT - REAL 64-STO
5. KACPER MIZURO - REAL 64-STO
6. BARTOSZ DROŻDŻYŃSKI - REAL 64-STO

KATEGORIA MŁODZICZKA
1. ALICJA WĘGIERSKA - ŚTC ŚMIGIEL
2. ALEKSANDRA DOMANIECKA - REAL 64-STO
3. JULIA PIEPRZYK - SZAWER MTB TEAM LESZNO
4. ZUZANNA MICHALEWICZ - KOŁOWNIK WŁOSZAKOWICE
5. PAULINA PŁATEK - SPINKO CYCLING TEAM
6. ANNA BANASIAK - MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW

KATEGORIA JUNIOR
1. KACPER BARTKOWIAK - REAL 64-STO
2. PATRYK KRZYŻYŃSKI - REAL 64-STO
3. JAN SCHULZ - REAL 64-STO
4. JAKUB CHUDAK - ŚTC ŚMIGIEL
5. KLAUDIUSZ MAJEWSKI - 4 EVER BIKE
6. AMADEUSZ WRÓBLEWSKI - KOŁOWNIK WŁOSZAKOWICE

KATEGORIA K-2 MINI
1. MARTA KACZMAREK - R-TEAM RYDZYNA
2. ANNA LIPOWA - WERNER KENKEL SPORT TEAM
3. JULIA SKORUPIŃSKA - ORZEŁ LIPNO
4. SANDRA SAMOLEWSKA - EUROROWER.PL
5. JAGODA SZABELSKA -
6. SYLWIA TUMIŁOWICZ - DGR RACING TEAM

KATEGORIA K-3 MINI
1. PATRYCJA LANGNER - ŚTC ŚMIGIEL
2. PAULINA GRAJNERT - GALIBIER BIKEFUN TEAM
3. MAGDALENA CIEŚLIŃSKA - MS ROAD 66
4. JUSTYNA SKORUPINSKA - ORZEŁ LIPNO
5. BOGUMILA DOMANIECKA - MGŁA
6. JOANNA JARZĄB - POZYTYWNIE ZAKRĘCENI

KATEGORIA K-4 MINI
1. MAGDALENA KACZMAREK - R-TEAM RYDZYNA
2. MAGALENAD ZIMNIAK - GALBIER BIKE FUN
3. RENATA GŁÓD - STREFASPORTU.PL MW INVEST
4. JOANNA BRYL - ALFAPANEL MTB TEAM
5. IZABELA KAROLCZYK -
6. MARZENA JAKUBIEC - STS EXTREME STRZELIN

KATEGORIA M-1 MINI
1. KACPER FISZER - REAL 64-STO
2. JAKUB MĄDRY - REAL 64-STO
3. ERYK STRÓŻYCKI - METABO TORA BIKE
4. DAWID KOWALCZYK - REAL 64-STO
5. MARCIN NOWAK - R-TEAM RYDZYNA
6. PRZEMEK KOZOWSKI - METABO TORA BIKE

KATEGORIA M-2 MINI
1. MICHAŁ KAŹMIERCZAK - REAL 64-STO
2. SZYMON STĘPNIEWSKI - METABO TORA BIKE
3. RAFAŁ WALCZEWSKI - EUROROWER.PL
4. MATEUSZ MATUSZEWSKI - METABO TORA BIKE
5. KACPER SZŁAPKA - R-TEAM RYDZYNA
6. KAROL CIEŚLIŃSKI - MS ROAD 66

KATEGORIA M-3 MINI
1. PRZEMYSŁAW RATAJCZAK - METABO TORA BIKE
2. DOMINIK KACZMAREK - GALIBIER BIKEFUN TEAM
3. REMIGIUSZ WAWRZYNIAK - REAL 64-STO
4. PAWEŁ JOHN
5. SLAWEK KASPRZYK - ORZEŁ LIPNO
6. MICHAŁ ANDRZEJEWSKI - REAL 64-STO

KATEGORIA M-4 MINI
1. JERZY NOGAŁA - METABO TORA BIKE
2. PAWEŁ KOŁOSIONEK - METABO TORA BIKE
3. MARIUSZ MAJCHRZAK - STREFASPORTU.PL MW INVEST
4. TOMASZ LECIEJEWSKI - EUROROWER.PL
5. RADOSŁAW ŁATA - R-TEAM RYDZYNA
6. PRZEMYSŁAW SZŁAPKA - R-TEAM RYDZYNA

KATEGORIA M-5 MINI
1. KRZYSZTOF SKORLIŃSKI - LKK TEAM
2. DARIUSZ WALCZAK - POZYTYWNIE ZAKRĘCENI
3. PAWEŁ MATYKIEWICZ - REAL 64-STO
4. ALEKSANDER JĘSIEK - CIESIÓŁKA TEAM
5. DARIUSZ WOJTKOWIAK - REAL 64-STO
6. MIROSŁAW PLESKOT - ORZEŁ LIPNO

KATEGORIA M-6 MINI
1. ANDRZEJ SKORUPSKI - SMIGŁO OSIECZNA
2. BRONISŁAW SIKORA - ŚMIGŁO OSIECZNA
3. WACŁAW FLORCZYK
4. KAZIMIERZ JASZKIEWICZ
5. ZBIGNIEW KAŹMIERCZAK - LKK TEAM
6. FRANCISZEK KOMOLKA - BRZECHWA TEAM

KATEGORIA K MEGA
1. MAGDALENA MUSIELAK - STREFASPORTU.PL MW INVEST
2. IWONA CHYŁA - REAL 64-STO
3. KINGA MOCEK - FOTOGRAFIA MM-FOTO.EU
4. IZABELA GOŚCIŃSKA - REAL 64-STO
5. SYLWIA TUMIŁOWICZ - DGR RACING TEAM
6. AGNIESZKA JERZYK - REAL 64-STO

KATEGORIA M-2 MEGA
1. PRZEMYSŁAW ROZWALKA
2. ARKADIUSZ BRODA - VEZUVIO TEAM
3. BŁAŻEJ KUTROWSKI - STREFASPORTU.PL MW INVEST
4. BARTOSZ SKRZYPCZAK - GALIBIER BIKEFUN TEAM
5. GRZEGORZ GRABAREK - REAL 64-STO
6. PAWEŁ WASIŃSKI - STREFASPORTU.PL MW INVEST

KATEGORIA M-3 MEGA
1. MICHAŁ STACHOWSKI - REAL 64-STO
2. BARTOSZ WUJCZAK - REAL 64-STO
3. MIROSŁAW KAJOCH - GALIBIER BIKEFUN TEAM
4. KRZYSZTOF ZALESIŃSKI - STREFASPORTU.PL MW INVEST
5. GNIEWKO NOWICKI - LKK TEAM
6. SZYMON WESOŁEK - LKK TEAM

KATEGORIA M-4 MEGA
1. PRZEMYSŁAW PAPIEŻ - STREFASPORTU.PL MW INVEST
2. MARIUSZ CHYŁA - REAL 64-STO
3. DANIEL HUZAR - DGR RACING TEAM
4. ROMAN SZCZEPANIAK - LKK TEAM
5. JANUSZ TUMIŁOWICZ - DGR RACING TEAM
6. ARKADIUSZ TIETZ - LKK TEAM

KATEGORIA M-5 MEGA
1. ALEKSANDER KHITRYKAU - EUROROWER.PL
2. RYSZARD BRÓŹDZIŃSKI - GOGGLE PRO ACTIVE EYEWEAR
3. JAREK CZEKAJ - REAL 64-STO
4. PAWEŁ KOSMOWSKI - VEZUVIO TEAM
5. JAREK WOJCZAL - VYTYV
6. HIERONIM MAJEWSKI

KLASYFIKACJA OPEN MINI
1. KACPER FISZER - REAL 64-STO
2. JAKUB MĄDRY - REAL 64-STO
3. PRZEMYSŁAW RATAJCZAK - METABO TORA BIKE
4. MICHAŁ KAŹMIERCZAK - REAL 64-STO
5. DOMINIK KACZMAREK - GALIBIER BIKEFUN TEAM
6. SZYMON STĘPNIEWSKI - METABO TORA BIKE

KLASYFIKACJA OPEN MEGA
1. PRZEMYSŁAW ROZWALKA
2. MICHAŁ STACHOWSKI - REAL 64-STO
3. PRZEMYSŁAW PAPIEŻ - STREFASPORTU.PL MW INVEST
4. BARTOSZ WUJCZAK - REAL 64-STO
5. MIROSŁAW KAJOCH - GALIBIER BIKEFUN TEAM
6. MARIUSZ CHYŁA - REAL 64-STO

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA MINI
1. REAL 64-STO
2. METABO TORA BIKE
3. R-TEAM RYDZYNA

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA MEGA
1. REAL 64-STO
2. STREFASPORTU.PL MW INVEST
3. LKK TEAM

KLASYFIKACJA SZKÓŁ POD HONOROWYM PATRONATEM PREZYDENTA MIASTA LESZNA
1. SP 5 LESZNO
2. SP 7 LESZNO
3. SP KĄKOLEWO

PEŁNE WYNIKI NA STRONIE ULTIMASPORT.PL - LINK

ZAPIS RELACJI LIVE - LINK



Galeria zdjęć: